poniedziałek, 28 września 2015

Dzień piąty: pierwsza wypłata.

Tak opiłem pierwszą wypłatę.
Dziś szybko bo jest 23:14, a na 7 mam do pracy.

Poszedłem se do bossa, a boss how are you do mnie. Ja że good i thanks, a on mi gada że sallary later, i się pyta czy se nie chce iść popracować.
Mówię mu że chce to se poszedłem od 15 do 22 i se stałem na kasie i obsługiwałem tych jebniętych wieśniaków.
Jak mnie wyjebią z tej roboty to jadę do London czy coś.
No w każdym razie, boss koło 20 sie mnie pyta ile godzin pracowałem to mu gadam - według tego co napisałem w tym poście JEB że 13h20min, a on wyjął z kasy 73 funty i mi dał. To była moja pierwsza pensja angielska pensja. Po dwóch dniach pracy w UK zarobiłem 418 złotych. Później będę jeszcze więcej zarabiać.
Jutro mam na 7 rano, czyli za 7 godzin i 12 minut muszę wyjść do pracy, ale po to tu przyjechałem.
PO HAJS

Z takich informacji które się wydarzyły, a których nie mam czasu opisywać z uwagi na brak czasu to:
- widziałem wczoraj krawy księżyc. Poszedłem spać koło 5, ale było warto.
- jak wychodziłem z Mileną z pracy to główna ulica w centrum tego wypizdowa była zamknięta bo kogoś zajebali i musieliśmy nakurwiać takie koło że szkoda gadać.
- jak wróciłem do domu, to jakiś typ - angol tym razem - napierdalał z kopa w drzwi kilka domów wyżej i coś się tam darł ża faking kill kogos tam.

Chuj mu w oczy, idę spać, jutro napisze coś więcej, bo dziś czas goni.

See you tomorrow.

P.S A i udało mi się umówić ten jebany appoiment w banku, żeby otworzyź to konto. Babka bite 10 minut sprawdzała w necie czy mój dowód osobisty jest akceptowany przez ich bank.
Nie kurwa, nie jest akceptowany. Pochodzę z Polski, żeby się tu dostać musiałem cisnąć z buta 1000 km, rzucać kamieniami w Policję i włamywać się na naczepę tira.
Tak było, chyba że mi się coś pojebało.
Aha, szengen srengen, ale na lotnisku w UK musiałem stać w kolejce i pokazać swój dowód celnikowi. Unia jak Polska, tylko teoretycznie.

Good night!

2 komentarze: